Warning: Declaration of responsive_walker_nav_menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /var/www/ch8d4b31d2/www/airsoft.dp.ua/wp-content/themes/army.v1/lib/includes/theme-functions.php on line 1252

Warning: Declaration of responsive_walker_nav_menu::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /var/www/ch8d4b31d2/www/airsoft.dp.ua/wp-content/themes/army.v1/lib/includes/theme-functions.php on line 1252
Airsoft Dnipro Fest 2018 « Днепропетровская Федерация Страйкбола. Страйкбол в Днепре

Airsoft Dnipro Fest 2018

Просмотр календаря
2018-10-27 09:00 - 20:00
Полигон "Лесопарк"
Адрес: CQB Battlefield, Украина

Запрошуємо на унікальне Дійство та шалений Драйв професійних страйкболістів та всіх зацікавлених гостей. «AIRSOFT DNIPRO FEST», який буде проводитись в місті Дніпро 27 жовтня 2018 року.

В програмі фестивалю:

  • Страйкбольна гра операція «БІФРЕСТ» проект «Норманія vs Сільванія»
  • Страйкбольний тир,
  • Тематичні майстер-класи,
  • Презентації, конкурси,
  • Сцена та музична вечірка.
  • Вартість участі в грі — 150 грн, для діючих військовослужбовців та співробітників державних збройних формувань, учасників АТО/ООС участь в грі безкоштовна.
  • Для некомбатантів — вхід вільний.

Airsoft - це соціальна річ. Ми завжди кажемо, що хороший день airsoft - це 60% соціального і 40% страйкбольного. «AIRSOFT DNIPRO FEST» - це все, що вам дадуть чудові вихідні, про які ви будете говорити багато місяців, якщо не років. Ми зосереджуємось на тому, щоб надати вам фантастичний комплексний досвід - і це починається в безпечній зоні з дружньою, чистою та повною мірою сприятливою атмосферою подій, у тому числі магазинами на місці, призами, барів на місці та виробниками Airsoft з усього світу.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб стати частиною цьогорічного «AIRSOFT DNIPRO FEST», подивіться веб-сайт http://airsoft-fest.dp.ua/ де ви зможете знайти все, що вам необхідно знати, що планується на фестивальних вихідних цього року.

About The Author

Admin

Comments are closed.